Geçmişten günümüze...

GÖKKAPLAN

Gökkaplan dondurma  1995 yılında Ali Gökkaplan’ın liderliği ile amatör olarak Yaşar Dondurma bünyesinde Kahramanmaraş’ ta başladı. 

                İlk olarak 1999 yılında profosyonel olarak Kahramanmaraş ve civar il ve ilçelerde faaliyet gösteren Gökkaplan Dondurma ve Gıda Maddeleri Tic. ve San. Ltd. Şti. olarak lojistik ağını ve soğuk zincirini genişleterek Ege, Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerinde faaliyet gösterdi.

                Yaşar Dondruma ve Gıda Maddeleri  A.Ş ‘nin dünya markası olan ürünlerinden Mardo ve İcemar’ ın İç Anadolu bölgesinin gözde kenti olan Kayseri bayiliğini alarak kalite ve hizmet anlayışını daha da pekiştiren Gökkaplan Dondurma ve Gıda Maddeleri Tic. ve San. Ltd. Şti bu şehirde daha kapsamlı bir şekilde  faaileyetlerine 2007 yılında başladı.

                Kayseri ye, civar il ve ilçelere, Türkiye' nin Edirne’ den Kars’ a kadar her şehrine güçlü soğuk zinciri ve hızlı ve güvenilir lojistiğiyle, deneyimli personeliyle yaz, kış kesinitisiz hizmet sunan Gökkaplan Dondruma ve Gıda Mad. Tic. ve San. Ltd. Şti daha ileri daha kaliteli bir şirket olmanın bilinciyle hizmetine devam etmektedir.

                Bünyesinde 3 adet servis aracı ve 5 adet deneyimli personel bulunduran Gökkaplan Dondurma ve Gıda Mad. Tic. San. Ltd. Şti bir dünya markası haline gelen Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. güzide ürünlerinden Mardo ve İcemar ın kalite ve lezzet birleşimini Kayseri ve tüm Türkiye’ ye disiplin ve titizlik içerisinde sunmaktadır.